Lesrooster

Selecteer een rooster


Hoofdrooster

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
07:00
07:30Vrij zwemmen07:30 - 09:00 uurVrij zwemmen07:30 - 09:00 uur
08:00
08:30
09:00Aqua fit09:00 - 09:30 uur
Cycle09:05 - 09:55 uur
Vrij zwemmen (met kinderen)09:00 - 10:30 uur
Cycle10:00 - 10:50 uur
Vrij zwemmen10:30 - 12:00 uur
Small Group11:00 - 11:30 uur
Pump09:05 - 09:55 uur
Cycle09:05 - 09:55 uur
Cycle09:05 - 09:55 uur
Fitboxing09:05 - 09:55 uur
Cycle09:05 - 09:55 uur
Zumba09:05 - 09:55 uur
Gym09:30 - 10:20 uur
Gym10:00 - 10:55 uur
Aqua-yoga10:30 - 11:00 uur
Pump09:05 - 09:55 uur
Cycle09:05 - 09:55 uur
Cycle09:05 - 09:55 uur
Fitboxing ( jeugd )09:15 - 10:00 uur
09:30
10:00Yoga10:00 - 10:50 uurYoga10:00 - 10:50 uur
Aqua fit10:00 - 10:30 uur
Aqua fit10:30 - 11:00 uur
Core Training10:00 - 10:30 uurJudo ( jeugd )10:00 - 11:00 uur
Fitboxing10:00 - 10:50 uur
Experience10:05 - 10:55 uur
10:30Relax Yoga10:30 - 11:00 uur
11:00Gym11:00 - 11:50 uur
Aqua fit11:00 - 11:30 uur
Vrij zwemmen11:30 - 13:00 uur
Aqua fit11:00 - 11:30 uur
Cycle11:00 - 11:50 uur
Aqua-power11:00 - 11:30 uurKarate11:00 - 12:30 uur
Karate ( Jeugd )11:00 - 12:30 uur
11:30Vrij zwemmen11:30 - 13:00 uur
12:00
12:30
13:00Vrij zwemmen13:00 - 14:00 uurVrij zwemmen13:00 - 14:00 uur
13:30
14:00Lifestyle14:00 - 14:45 uurJudo ( jeugd )14:00 - 15:00 uur
Jeugdfitness14:00 - 15:00 uur
14:30
15:00Judo ( jeugd )15:00 - 16:00 uur
15:30
16:00Jeugdfitness16:00 - 16:45 uurDans ( jeugd )16:00 - 16:45 uur
16:30
17:00Hip Hop kids niveau 2 (8 t/m 11 jaar)17:00 - 18:00 uurHip Hop Kids niveau 1 (8 t/m 11 jaar)17:00 - 18:00 uur
17:30
18:00Hip Hop gevorderd adviesleeftijd 15+18:00 - 19:00 uurKarate ( Jeugd )18:00 - 19:00 uurHip Hop Foundations (beginners adviesleeftijd 12+)18:00 - 19:00 uur
18:30
19:00Braziliaans Jiu Jitsu19:00 - 21:00 uur
Pump19:00 - 19:50 uur
Small Group19:15 - 19:45 uur
Fitboxing20:00 - 21:00 uur
Cycle20:00 - 20:50 uur
Aqua fit20:00 - 20:30 uur
Aqua fit19:00 - 19:30 uur
Zumba19:00 - 19:50 uur
HiiTT19:15 - 19:45 uur
Aqua-yoga19:30 - 20:00 uur
Karate19:00 - 19:50 uur
Fitboxing19:00 - 19:50 uur
Small Group19:15 - 19:45 uur
Karate19:00 - 19:50 uur
HiiTT19:00 - 19:30 uur
19:30
20:00Yoga20:00 - 21:00 uur
Aqua fit20:30 - 21:00 uur
Aqua-power20:00 - 20:50 uur
Cycle20:00 - 20:50 uur
Yoga20:15 - 21:15 uur
Vrij zwemmen21:00 - 21:45 uur
Cycle20:00 - 20:50 uur
Gym20:00 - 20:55 uur
Braziliaans Jiu Jitsu20:30 - 22:00 uur
Vrij zwemmen21:00 - 21:45 uur
Vrij zwemmen20:00 - 21:00 uur
20:30
21:00Vrij zwemmen21:00 - 21:45 uurVrij zwemmen21:00 - 21:45 uur
21:30
22:00
maandag
Pump
09:05 - 09:55
Cycle
09:05 - 09:55
Yoga
10:00 - 10:50
Gym
11:00 - 11:50
Aqua fit
11:00 - 11:30
Vrij zwemmen
11:30 - 13:00
Jeugdfitness
16:00 - 16:45
Pump
19:00 - 19:50
Small Group
19:15 - 19:45
Fitboxing
20:00 - 21:00
Cycle
20:00 - 20:50
Aqua fit
20:00 - 20:30
Vrij zwemmen
21:00 - 21:45
dinsdag
Vrij zwemmen
07:30 - 09:00
Cycle
09:05 - 09:55
Fitboxing
09:05 - 09:55
Experience
10:05 - 10:55
Vrij zwemmen
11:30 - 13:00
Lifestyle
14:00 - 14:45
Dans ( jeugd )
16:00 - 16:45
Aqua fit
19:00 - 19:30
Zumba
19:00 - 19:50
HiiTT
19:15 - 19:45
Aqua-yoga
19:30 - 20:00
Yoga
20:00 - 21:00
Aqua fit
20:30 - 21:00
Vrij zwemmen
21:00 - 21:45
woensdag
Cycle
09:05 - 09:55
Zumba
09:05 - 09:55
Gym
09:30 - 10:20
Gym
10:00 - 10:55
Aqua-yoga
10:30 - 11:00
Aqua fit
11:00 - 11:30
Cycle
11:00 - 11:50
Judo ( jeugd )
14:00 - 15:00
Jeugdfitness
14:00 - 15:00
Judo ( jeugd )
15:00 - 16:00
Karate ( Jeugd )
18:00 - 19:00
Karate
19:00 - 19:50
Fitboxing
19:00 - 19:50
Small Group
19:15 - 19:45
Aqua-power
20:00 - 20:50
Cycle
20:00 - 20:50
Yoga
20:15 - 21:15
Vrij zwemmen
21:00 - 21:45
donderdag
Vrij zwemmen
07:30 - 09:00
Pump
09:05 - 09:55
Cycle
09:05 - 09:55
Yoga
10:00 - 10:50
Aqua fit
10:00 - 10:30
Aqua fit
10:30 - 11:00
Vrij zwemmen
13:00 - 14:00
Karate
19:00 - 19:50
HiiTT
19:00 - 19:30
Cycle
20:00 - 20:50
Gym
20:00 - 20:55
Vrij zwemmen
21:00 - 21:45
vrijdag
Aqua fit
09:00 - 09:30
Cycle
09:05 - 09:55
Core Training
10:00 - 10:30
Relax Yoga
10:30 - 11:00
Aqua-power
11:00 - 11:30
Vrij zwemmen
13:00 - 14:00
Vrij zwemmen
20:00 - 21:00
zaterdag
Cycle
09:05 - 09:55
Fitboxing ( jeugd )
09:15 - 10:00
Judo ( jeugd )
10:00 - 11:00
Fitboxing
10:00 - 10:50
Karate
11:00 - 12:30
Karate ( Jeugd )
11:00 - 12:30
zondag
Cycle
10:00 - 10:50
Vrij zwemmen
10:30 - 12:00
Small Group
11:00 - 11:30